Kielce v.0.8

Kielce
Rozwiń skrzydła z AIESEC Kielce!

 drukuj stron�
Kielce Kultura Nauka Technika
Wys�ano dnia 08-10-2014 o godz. 18:54:44 przez bozena 5690

Na terenie całej Polski rozpoczyna się nabór do AIESEC - największej międzynarodowej organizacji prowadzonej przez studentów. Jeśli chcesz wykorzystać lata studiów na 100%, zdobyć praktyczne doświadczenie w marketingu, sprzedaży lub HR, podszkolić język obcy czy poznać studentów z całego świata. Ta organizacja jest właśnie dla Ciebie! Rekrutacja potrwa do 17 października.AIESEC to największa międzynarodowa organizacja studencka istniejąca obecnie w 124 krajach i zrzeszająca ponad 80 000 członków na całym świecie. Organizacja od ponad 60 lat buduje międzynarodową platformę, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie i rozwijanie swojego potencjału. Członkowie AIESEC poprzez kontakt z globalnym środowiskiem studentów, a także z międzynarodowymi partnerami biznesowymi, uczą się jak pozytywnie wpływać na otaczające ich społeczeństwo.

Działalność w Oddziale Lokalnym AIESEC w Kielcach umożliwia studentom z kieleckich uczelni poprawę znajomości języków obcych poprzez stały kontakt z ludźmi z całego świata oraz zdobycie takich umiejętności jak: zarządzanie czasem, praca w grupie czy efektywne dążenie do wyznaczonego celu.
AIESEC prowadzi rekrutację na wybrane programy, które pozwalają rozwinąć określone kompetencje. Studenci, mają do wyboru 3 podprogramy:
1.Social Enterprenur- umożliwia nabycie umiejętności w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Uczestnicy programu współorganizują międzynarodowe projekty społeczno-edukacyjne. Wybierając ten program rozwiniesz zdolności negocjacyjne czy umiejętność autoprezentacji.
2.Marketing - umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i Public Relations.
Osoby chcące rozwijać się w tym zakresie mogą planować kampanie promocyjne lub nawiązywać i utrzymywać kontakt z mediami,
3.Business Sales - umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój z zakresu kontaktów biznesowych.

Karolina, studentka ekonomii na PŚK mówi: "Przełamywanie barier i naszej strefy komfortu jest pozytywnym efektem działalności w organizacji. Możliwości sprawdzenia się w różnych rolach przed podjęciem pracy pokaże nam w czym czujemy się dobrze i nad czym musimy jeszcze popracować. Możliwości rozwoju jest wiele.Ja wybrałam taką, która pozwala na pracę nad komunikacją interpersonalną nie tylko w języku polskim."

Więcej informacji o AIESEC można uzyskać na stronie www.kielce.aiesec.pl, gdzie znajduje się aplikacja. Zachęcamy również do śledzenia AIESEC na Facebooku: www.facebook.com/AIESEC.Kielce

Osoba kontaktowa:
Agata Korda
Koordynator Marketingu
kom. 537 888 445
agata.korda@aiesec.net

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie


Autor:Agata Korda


Komentarze

Error connecting to mysql