''Wielka Majówka'' przybywa do Kielc

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane chwile ze Smakami Regionów. W dniach 27.04-03.05.2017 na ul. Sienkiewicza będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem, jak również tradycyjne produkty regionalne czy też stoiska z nie typowymi gadżetami.''Wielka Majówka'' przybędzie do Kielc na ul. Sienkiewicza. Jarmark „Wielka Majówka w Kielcach" odbywać się będzie od czwartku 27 kwietnia w godz. 11-19 i zakończy się w środę 3 maja.

Podczas całego jarmarku na ul. Sienkiewicza około 50 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również niepowtarzalne kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi.
Dodatkowo będzie można znaleźć stoiska z cudownymi i nietypowymi drobiazgami na każdą okazję.

W dniach 28-29.04 oprócz wspaniałych wystawców Fabryka Obfitości przygotowała wspaniały pokaz kulinarny oraz przygotowywać będzie niepowtarzalne koktajle jak np. “ zielony detox” I wiele innych wspaniałych przysmaków.

W niedziele 30.04 będzie można nauczyć się I przybyć na warsztaty rzeźbienia w owocach – CARVING.
Dodatkowo w godzinach popołudniowych pokazywać swoje wdzięki będą przepiękne dziewczyny podczas – Prezentacji Finalistek Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017 - Kielce Street Miss Fashion.

Od poniedziałku do środy czyli 1-3 maja zapraszamy na familijna majówkę.
W te dni będzie można zatrzymać wspaniałe chwile uwieczniając je w bezpłatnej fotobudce, którą sprowadzamy specjalnie dla kielczan.
Dla rodzin, które chcą umilić czas swoim dzieciom gigantyczny dmuchaniec będzie bezpłatnie udostępniony do dyspozycji każdego dziecka podczas tych 3-ech dni.
To nie wszystko. Cała scenografia została przygotowana w klimacie karaibskim. Będą czekać :
gigantyczne palmy,
stoliki koktailowe,
pirackie skrzynie
przepiękne karaibskie parasole
I wiele innych

Atrakcją całej majówki będzie Nasz cudowny krokodyl Witek.
Jest to 3,5 m krokodyl nilowy, który będzie czekał pod okiem specjalistów na odważnych poszukiwaczy przygód aby móc sprawdzić jakim się jest twardzielem i zrobić sobie z Nim zdjęcie.

Nie możecie jechać na wczasy? Wakacje przyjeżdżają do Nas.
Tak więc drodzy kielczanie szykujcie się na tydzień niezapomnianych wrażeń ze Smakami Regionów.

Więcej informacji pod linkiem https://web.facebook.com/events/625314347670041/

Smaki Regionów


Data publikacji: 26-04-2017 o godz. 16:16:19, Temat: Kielce

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,wielka_majlwka_przybywa_do_kielc,13958,html